PAUL LANGE OSLANY

História spoločnosti PAUL LANGE OSLANY s. r. o. sa začala v roku 1999. Vtedy prišlo k spojeniu pánov Pavla Hajzera, ktorý mal dlhoročné skúsenosti s cyklistickým obchodom na Slovensku a Bernharda Langeho, ktorého rodina začala spoluprácu s firmou Shimano v Európe desiatky rokov dozadu.

Založením spoločnosti PAUL LANGE OSLANY s. r. o. získala firma Shimano aj oficiálneho distribútora komponentov SHIMANO pre Slovenskú Republiku. V tom roku sme začínali s deviatimi zamestnancami a kancelárskymi priestormi o rozlohe 60 m2 a so skladom len 1000 m2. Za 15 rokov existencie na slovenskom cyklistickom trhu sme sa rozrástli na 31 zamestnancov, 240 m2 kancelárií a 4 000 m2 skladov.

Postupne sme okrem komponentov spoločnosti Shimano pridávali do našej ponuky ďalšie produkty od renomovaných cyklistických značiek ako PRO, PEARL iZUMi, ELITE, SCHWALBE, THULE, ENERVIT, SELLE ITALIA + mnoho iných a dnes nenájdete na slovenskom trhu komplexnejšiu firmu.

V neposlednom rade máme v portfóliu i dve vlastné značky cyklistických komponentov a doplnkov Longus a HQBC. Vďaka týmto značkám poznajú naše produkty vo viac ako 15 krajinách vo svete.

Samozrejme, venujeme sa i podpore najlepších športovcov a tímov na Slovensku, ako Dukla Trenčín TREK, epic janom greenway, CTM racing team, Richard Varga, Ivana Kuriačková, Kristína Néč Lapinová, Milan Barényi...

Za 15 rokov existencie spolupracujeme s každým, čo niečo v slovenskom cyklo biznise znamená ako jeho dodávateľ. Zo spoločnosti PAUL LANGE OSLANY sa stal líder!

Partneri
PAUL LANGE OSLANY Vám prináša komponenty a doplnky svetových značiek

Potrebujete pomôcť
alebo poradiť?

Neváhajte a kontaktujte nás

+421 46 5492344

office@paul-lange.sk