Novinky

SHIMANO 105 R7000 PONÚKA VÝKON INŠPIROVANÝ PRETEKMI PRE LEPŠÍ JAZDNÝ ŠTÝL

Dnešní cestní cyklisti vyžadujú oveľa viac ako čistú ...

Sme ekologická firma!

Získali sme Zelený certifikát za zabezpečenie ekologickej recyklácie a spracovania ...

SHIMANO 9-RÝCHLOSTNÉ SADY ALIVIO, ACERA A ALTUS PREVZALI VLASTNOSTI Z VYŠŠÍCH SÁD

Viac štýlu, viac dobrodružstva, viac objavov, vďaka ktorým ...

TÍM LOTTONL-JUMBO SPOLUTVORCOM NOVÝCH OKULIAROV SHIMANO S-PHYRE

Po oblečení a tretrách S-PHYRE predstavuje značka Shimano ...

Jolanda Neff a Team Kross opať v spolupráci so značkou Shimano

Viacnásobná svetová šampiónka v XC Jolanda Neff ...

HISTORICKÝ PRECHOD XC TÍMU CANNONDALE FACTORY RACING K SHIMANO

Tím CFR mieri k víťazstvám s komponentami XTR. ...

TÍM QUICK-STEP FLOORS CYCLING TEAM BUDE POUŽÍVAŤ OD NOVEJ SEZÓNY KOMPONENTY PRO

Značka cyklistických komponentov PRO je novým dodávateľom riadítok ...

Výsledky #elitechallenge

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže #elitechallenge. ...

Návleky VELOTOZE

TALL Sú vodotesné a vetrudoolné. Materiál je ľahký, na ktorom ...

Vyskúšaj a vyhraj!

Zapoj sa do súťaže #elitechallenge aj ...

S-PHYRE PREMIUM DEALER EVENT

Na konci januára sa Filip Lukáč zo spoločnosti PAUL LANGE OSLANY a Milan Barényi z predajne BIKE PEAK zúčastnili zaujímavého eventu v mestečku Calpe, neďaleko známeho španielskeho prímorskeho letoviska Alicante. Práve v Calpe sa konal už v priebehu januára kemp pre novinárov, ktorý bol zameraný na predstavenie a odtestovanie novej sady Dura-Ace R9100. Toto miesto nie je cudzie ani profíkom, náročné kilometre tu absolvovali aj jazdci tímov Lotto-Jumbo či QuickStep Floors pred etapovými pretekmi v okolí Valencie.

Späť však k eventu S-PHYRE - ten bol zameraný na predstavenie nových prémiových tretier a oblečenia S-PHYRE, viacero zaujímavých obrázkov z neho si máte možnosť prezrieť v priloženej fotogalérii. Cestné a horské tretry pod týmto označením sú už nejaký ten čas konečnému zákazníkovi k dispozícii a viacero slovenských cyklistov už patrí medzi spokojných zákazníkov. Oblečenie by malo byť k dispozícii najneskôr do konca februára. To príde na trh v dvoch prevedeniach - ako skinsuit a ako tradičný set - dres s krátkym rukávom a krátkymi nohavicami na traky. Oba potom sú aj v dvoch farebných kombináciách, buď v klasickej čiernej alebo žiarivo žltej farbe. K tomu máte možnosť zladiť sa aj s rukavičkami a ponožkami.

Ak sa rozhodnute pre kúpu tretier S-PHYRE tak vedzte, že ponožky v rovnakej farbe si už nájdete pribalené k samotným tretrám. Zvršok tretier už nie je možné tepelne upraviť, napriek tomu vďaka použitým novým materiálom a technológiam sa zvršok dokáže dokonale prispôsobiť tvaru vašej nohy. SHIMANO po prvýkrát premiérovo využíva aj systém BOA, vďaka ktorému je možné naozaj veľmi precízne nastaviť samotné upínanie. Karbónová podrážka je natvrdšia zo všetkých tretier SHIMANO, v prípade horských tretier vyvinulo SHIMANO v spolupráci so spoločnosťou MICHELIN špeciálne upravenú podrážku, vhodnú tak do najtvrdších MTB či CX terénov. Ručička na váhe sa zastaví na 243g v prípade cestných tretier, na horských na 330g (obe za pol pár a veľkosť 42). Nové tretry sa určite posúvajú vyznamným krokom vpred, a to nielen vďaka týmto spomínaným vylepšeniam, preto vrelo odporúčame vyskúšať.

Partneri
PAUL LANGE OSLANY Vám prináša komponenty a doplnky svetových značiek

Potrebujete pomôcť
alebo poradiť?

Neváhajte a kontaktujte nás

+421 46 5492344

office@paul-lange.sk